Правила турніру блейдерів

1. КЛЮЧОВІ ПОЛОЖЕННЯ ТУРНІРУ

1.1. У турнірі мають право брати участь діти, віком від 4 до 14 років через своїх законних представників, яким на момент участі неповнолітньої дитини в Турнірі виповнилося 18 років. Не визначаються Учасниками Турніру і не мають права брати в ньому участь, особи які не відповідають умовам або не виконують умов даних Офіційних Правил (далі – Правила).

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В ТУРНІРІ

2.1. Для того, щоб стати учасником Турніру, необхідно в періоди, позначені в цих Правилах, виконати необхідні і нижченаведені умови Турніру, а саме:

2.1.1. Ознайомитися з Правилами проведення Турніру:

До початку битви:

Обидва Учасника обирають блейд і пусковий пристрій — перш, ніж зробити вибір, обидва Учасника повинні повернутися спиною один до одного і зробити його в таємниці.

Вибір може тривати протягом двох хвилини, після чого Учасники повинні бути готові почати раунд. Якщо вони не готові з технічної проблеми (тобто Учасник не може знайти інструмент, щоб зібрати блейд), будь-яка довша затримка буде порахована як автоматичний програш Учасника в раунді.

 

Учасник Турніру має право на використання лише одного блейда.

 

Правила вибору дзиги та пускового пристрою:

Вибір блейду можна вважати вирішеним, коли він буде приєднаний до пускового пристрою, надалі він прийматиме участь в подальшій битві без заміни.

Учасник може вибрати будь-який пусковий пристрій: з ручкою чи без, з подвійним обертання (вліво, вправо).

Переможцем стає учасник, який під час змагання набере більшу кількість балів.

Битви розділені на три раунди;

Бали нараховуються таким чином:

Найвитриваліший блейд (дзига, що зупинилася останньою) під час битви отримує 1 (один) бал;

Дзига повинна залишатися в межар арени для змагання

Зауваження:

Не можна чіпати блейд або арену під час активного раунду

У разі нічиєї ніхто з Учасників не виграє, відбувається перезапуск;

Якщо блейд противника ламається, то супротивник виграєте битву, а не раунд. Учасник у якого зламався блейд має можливість ще раз прийняти участь в Турнірі, зареєструвавшись та обравши новий блейд, за бажанням.

Правила запуску:

У кожного Учасника є половина простору Арени. Якщо суддя побачить, що ви відійшли більше, ніж на половину простору, то він вирішить закінчувати раунд чи ні.

Учасники повинні стояти як мінімум на відстані 30 см від арени.

Суддя рахує в зворотному порядку, «3! 2! 1! NADO вперед!». На слово «NADO вперед».Учасники повинні запустити свої блейди.

Кожен учасник має право використовувати пусковий пристрій зі зміною обертання (вліво та вправо).

Напрямок обертання може бути змінено між раундами, але обертання не може бути змінено, коли вже блейд приєднаний до пускового пристрою. Це правило відноситься до всіх пускових установок подвійного обертання.

Перезапуск:

Якщо виникла технічна проблема з дзигою (наприклад, блейд не відірвався від пристрою старту або розвалився на частини відразу), учасник може попросити перерву. Під час неї, він оглядає блейд і пусковий пристрій, та має право замінити будь-які частини на точно такі ж. Дозволяються незначні кольорові зміни, заміни деталей пускового пристрою, не змінюючи його основний каркас. В цей час противник також має право на заміну пускового пристрою, якщо Учасник, що викликав перерву не буде проти.

Якщо учасник занадто рано або ж занадто пізно запускає свій блейд, раунд негайно закінчується і відбувається перезапуск.

Пусковий пристрій

Ви можете використовувати будь-які пускові пристрої (з ручкою чи без, з подвійним обертання (вліво, вправо).

Ви не можете використовувати пусковий пристрій, у якого є зламаний зубець (частина, яка з’єднується з дзигою).

2.1.2. Заповнити анкету та стати учасником Турніру можна auldeyinfinitynado.com.ua .Фінальні результати будуть доступни за посиланням auldeyinfinitynado.com.ua

2.1.3 Відбіркові етапи розділюються за віковою ознакою ігроків на дві категорії (4-8 та 9-14)

2.1.4. Кожен Учасник отримує номер в турнірній таблиці під яким виступатиме до Фінальної битви Турніру, суперники обираються шляхом колективного жеребкування, тільки під час відбіркових етапів. Кожен учасник, маючи свій номер в турнірній таблиці, в день змагань тягне жереб з номером свого суперника з яким він вступить в двобій під час відбіркового етапу.

2.1.5. Прийти та взяти участь у відбірковому турі згідно із запрошенням:

 

3. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ

3.1. Переможці Турніру визначаються відповідно до умов і термінів, визначених протягом терміну Турніру та викладених в п. 3.2.;

3.2.Кожен учасник Турніру отримує диплом учасника Турніру;

3.3.Остаточні результати розміщуються на офіційній сторінці auldeyinfinitynado.com.ua

3.4. Результати Турніру, зафіксовані і оголошені Виконавцем, є остаточними і не можуть бути змінені або оскаржені.

 

4. ПОДАРУНОК ТА РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

4.1. За результатами Турніру, який проводиться в період, позначений в п.1.2. цих Правил, будуть обрані два головних Переможці – по одному Переможцю згідно вікових категорій учасників

4.2. Фінальна битва відбудеться згідно турнірній таблиці. Переможці нагороджуються в день Фіналу згідно результатів турнірної таблиці.

 

5. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТУРНІРУ

5.1. Всю інформацію про Турнір можна отримати на офіційній сторінці соц. мережі auldeyinfinitynado.com.ua

5.2. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за:

5.2.1. Не ознайомлення Учасника з правилами Турніру;

5.2.2.Про зміну умов чи будь-яку інформацію стосовно Турніру організатор оголосить в тому ж порядку, в якому було оголошено про Турнір;

5.2.3.Організатор/Виконавець залишає за собою право не вступати в будь-які переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Турніру, крім випадків передбачених цими Правилами. Організатор/Виконавець не має права допомагати учасникам у виборі дзиги для битви.

5.2.4. Суддею, в кожному відбірковому етапі може стати учасник Турніру (в якості Незалежного Експерта), що не приймає участь в битві в цей день.

5.2.5. Беручи участь в Турнірі, Учасник Турніру підтверджує повне розуміння умов Турніру та повністю погоджується з цими Правилами Турніру.

 

6. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Беручи участь в Турнірі, Учасник тим самим надає Організатору/Виконавцю згоду на:

6.1.1. Обробку його персональних даних;

6.1.2. На зберігання персональних даних протягом терміну, визначеного відповідно до чинного законодавства України;

6.1.3.Організатором/Виконавцем Турніру будуть оброблятися такі персональні дані учасника: прізвище, ім’я, дата народження, контактний телефон.

6.1.4. На фото/відео зйомку їх використання та публікацію.